Ogłoszenie

MsK

#1 Dzisiaj 13:38:05

Misiek

Administrator

Skąd: Lublin/OsB
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 27
Punktów :   

Tibia

Siemka tutaj możecie podawać różne ciekawe servery , hacki , przydatne programy i inne rzeczy związane z tibią

www.tibia.net < to główna strona można tu zrobić konto
www.tibia.pl < tutaj można się dowiedzieć dużo o tibi oraz zobaczyć wszystkie potwory i itemki
www.tibia.org.pl < A tutaj można pobrać różne hacki itp.

www.otservlist.org < tutaj znajduje się lista serverów do OTS

Offline

 

#2 Dzisiaj 13:38:05

Dragonov

Muminek

5509982
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tibia

www.tibiasoft.com < jedna z wielu stronek o Tibii, wyróżnia się jednak olbrzymią ilością materiałów oraz pokaźnym downloadem.

www.otserv.pl < strona poświęcona Tibii, lecz o szczególnym nacisku na tematykę prywatnych serverów.

www.ots.pl < pierwsza powstała strona z listą polskich prywatnych serverów (polskich)

www.poland.otservlist.org < największa (znana mi) lista polskich prywatnych serverów

www.ots-list.org < jeszcze jedna lista prywatnych serverów (o.O)

www.otscoijak.dbv.pl < dość "badziewnie" wykonana strona - oczywiście poświęcona OTS'om.

www.otsoft.pl < (podobno) największy zbiór narzędzi do OTS-ów (warto zajrzeć )

www.otfans.pl < Polski support OTS (nie wiem co to dokładnie znaczy, w każdym razie chwilowo stronka jest yhh ... popsuta (?) ... co prawda pisze na niej kilka ciekawych rzeczy, lecz wydaje mi się, że wcześniej wyglądała "nieco" inaczej ...)

======================================================================

To może teraz programy (czytaj: boty):

Moim zdaniem najciekawszy bot istniejący w sieci to Tibia Auto. Można go pobrać z jednej z powyższych stronek lub też ze strony oficjalnej pod adresem:

www.tibiaauto.net

... dobra reklamę już zrobiłem - pora troszkę "przygasić płomyk" ... powiem tyle - nie spotkałem się z choć jedną stronką, na której można by pobrać go bez Trojana... osobiście nie polecam (chociaż dorobiony i z mnóstwem opcji to chyba nie chcemy mieć na naszej maszynie złośliwego oprogramowania... ( Trojana w nim znajduje anty-virus AVG...innymi nie sprawdzałem)).

Najlepszym botem, choć naprawdę mało znanym (nie jest polskiej produkcji ani tez nie ma do niego tłumaczenia (jest w języku angielskim)) jest TibiaBot NG.

Pobierzemy go z tej oto strony:

http://www.tibiabot.com/

Niestety bot ten jest płatny i pobrać możemy co najwyżej wersję trial (wersję testową na 3 dni).

Podobno da się obejść zabezpieczenia ... ja bym na Waszym miejscu nie próbował - istnieje do tego na "necie" kilka poradników, lecz na oko wyglądają jak "zaproszenie do siebie hackerów" tzn. po "obejściu" zabezpieczeń tego bota okazuje się, że "sztuczka nie wypaliła i z pozoru nic się nie dzieje ... po kilku dniach dziwimy się za to czemu nam passy na konto nie wchodzą ( =.= ).

Znalazłem 2 sposoby na "zmianę" triala w "fulla" ... pierwszy sposób jest z wykorzystaniem WinHexa (to ten najbardziej podejrzany) zaś drugi polega na usunięciu pewnego pliku za pomocą pewnego programu po czym w bocie cofamy zegar systemowy do czasu w którym zainstalowaliśmy tego bota ... i trial leci od początku ... i tak co 3 dni ... nie wypróbowałem jeszcze tego sposobu - to tylko teoria ... jeżeli jesteście ciekawi jak to zrobić ... poszukajcie w Googlach (nie reklamuję niesprawdzonych metod).

Dodam jeszcze że mój trial ma jeszcze 1 dzień i po tym 1 dniu zainstaluję go ponownie ... wydaje mi się, że lepszym sposobem od kombinowania jest reinstalacja Trialu co 3 dni ... o ile nie zostawia wpisów w rejestrze (jeżeli zostawia, to to nie powinno dać rezultatów... chyba, że usuniemy te wpisy ... ale nie bawmy się w "alchemików"... jest masę innych programów).

No cóż rozpisałem się

Reszta botów, z którymi się spotałem ma pojedyncze funkcje typu "światło" (LightHack) czy też auto łowienie itd. itp...

"Szukajcie a znajdziecie".

Pozdrawiam.


Najpewniejsza w życiu... jest tylko śmierć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trzeciabe.pun.pl www.mateoo.pun.pl www.fairytailpbf.pun.pl www.dragonriders.pun.pl www.life-of-shinobi.pun.pl